User Tools

Site Tools


wynajem_jachtu_-_mozliwosci

Wynajem jachtu - możliwości

Dziś opowiem o miejscowości Split Split to jedna z najmocniej znanych miejscowości – kurortów turystycznych w Chorwacji. To ważne centrum rejonu, które rokrocznie pociąga setki tysięcy turystów z całego świata, w tym z Polski, o czym także mieliśmy się szansę przekonać, gdyż w tłumie czasami słyszeliśmy polskie słowa.

Split jest także kapitalnym miejscem dla żeglarzy, dlatego że działa tutaj parę marin, można popłynąć w rejs na sąsiadujące wyspy, w tym te, które znalazły się na naszej liście. W dodatku jest tutaj port lotniczy, dlatego Split może być świetnym miejscem do zapoczątkowania swoich wczasów w Chorwacji. Można później wynająć jacht i w rzeczy samej zobaczyć sąsiednie zakątki, które olśniewają swoim pięknem. www

Split to miasto, które obfituje w liczne zabytki, w tym z okresu starożytnego. W tym miejscu można oglądać wywodzące się z czasów rzymskich i greckich budowle, w tym cudowną rezydencję cesarza Dioklecjana wraz z mauzoleum i świątynią. Polecamy również muzea, gdyż mieliśmy dwa dni na sprawdzenie Splitu i oczywiście nie mogliśmy pominąć dziedzictwa tego miasta. Uwielbiamy oglądać ekspozycje w muzeach! Po dwóch dniach wybraliśmy się na wyspy Hvar i Korćula.

wynajem_jachtu_-_mozliwosci.txt · Last modified: 2017/10/24 16:39 by 104.160.20.134